Appart 1 Piece Pointe De La Croisette A Cannes

  • 35 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα Appart 1 Piece Pointe De La Croisette A Κάννες απέχει περίπου 25 λεπτά με τα πόδια από την Εκκλησία Νοτρ Νταμ ντ' Εσπεράνς. Το διαμέρισμα μπορεί να φιλοξενήσει έως 4 άτομα.

Το διαμέρισμα Appart 1 Piece Pointe De La Croisette A Cannes 35 τ.μ. Διαθέτει μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών και πετσέτες. Επιπλέον, θα βρείτε walk-in ντους, ξεχωριστή τουαλέτα και νιπτήρας.

Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο προσφέρει υπηρεσίες ομορφιάς. Οι επιπλέον ανέσεις περιλαμβάνουν βεράντα.

Απολαύστε πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα που παρέχεται σ' αυτό το κατάλυμα και είναι εξοπλισμένη με ηλεκτρικό βραστήρα, μαγειρικά σκεύη και γυάλινα σκεύη για την εξυπηρέτησή σας.

Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 2 χλμ. από το Μουσείο Castre, που είναι ένα εξαιρετικό μέρος. Το κέντρο της πόλης απέχει 20 λεπτά με τα πόδια. Fort Royal Sainte-Marguerite Island βρίσκεται σε απόσταση περίπου 10 λεπτών με αυτοκίνητο. Η στάση λεωφορείων Pont Alexandre III βρίσκεται σε απόσταση μόνο 300 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Appart 1 Piece Pointe De La Croisette A Κάννες
Appartement Cosy Proche De La Croisette Et Du Palais Des Festivals
Τιμή μόνο για κινητά

Appartement Cosy Proche De La Croisette Et Du Palais Des Festivals

9.3
Άριστο 14 σχόλια
44 μ από το κατάλυμα
Le Camu - Parking - 500M Mer - Vca
Τιμή μόνο για κινητά

Le Camu - Parking - 500M Mer - Vca

9.4
Άριστο 11 σχόλια
119 μ από το κατάλυμα
USD 772 USD 695
ανά νύχτα
Studio In A Prestigious Residence Close To The City Centre
Τιμή μόνο για κινητά

Studio In A Prestigious Residence Close To The City Centre

168 μ από το κατάλυμα
USD 203 USD 183
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    25 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Δωμάτια με δωρεάν WiFi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Λεωφορείο

    • Μεταφορά από το αεροδρόμιο (με χρέωση)

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Χρηματοκιβώτιο
    • Ασφάλεια
    • Κομμωτήριο

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες
    • Φύλαξη παιδιών

    Αναψυχή

    • Ιδιωτική παραλία
    • Παραλία
    • Ομπρέλες θαλάσσης
    • Περιποιήσεις ομορφιάς

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Μίνι μπαρ
    • Καθιστικό
    • Ταράτσα
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
    • Νεροχύτης στο δωμάτιο

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Παρκέ δάπεδο

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 03:00 έως 04:00
    Check-out: από 10:00 έως 11:00
    Αριθμός αδείας06029022986HT
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το διαμέρισμα Appart 1 Piece Pointe De La Croisette A Cannes;
      Το διαμέρισμα Appart 1 Piece Pointe De La Croisette A Cannes βρίσκεται κοντά σε La Croisette promenade.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Appart 1 Piece Pointe De La Croisette A Cannes;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Appart 1 Piece Pointe De La Croisette A Cannes περιλαμβάνουν Μουσείο Πικάσο, Ρι ντ'Αντίμπ καθώς και Συνεδριακό κέντρο Palais des Congres στο Juan les Pins.
    • Πόσο κοστίζει η κράτηση στο το διαμέρισμα Appart 1 Piece Pointe De La Croisette A Cannes;
      Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Appart 1 Piece Pointe De La Croisette A Cannes θα είναι 173€.
    • Το διαμέρισμα Appart 1 Piece Pointe De La Croisette A Cannes προσφέρει πάρκινγκ;
      Το διαμέρισμα Appart 1 Piece Pointe De La Croisette A Cannes παρέχει χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο αυτό το παραθαλάσσιο διαμέρισμα;
      Τα εστιατόρια κοντά στο αυτό το παραθαλάσσιο διαμέρισμα περιλαμβάνουν Le Gepetto και Jean-Marie και απέχουν μόνο 5 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσο μεγάλο είναι το διαμέρισμα Appart 1 Piece Pointe De La Croisette A Cannes;
      Η έκταση του το διαμέρισμα Appart 1 Piece Pointe De La Croisette A Cannes αποτελεί 35 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Αεροδρόμιο Νίκαιας ΚυαΝής Ακτής
    25 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Appart 1 Piece Pointe De La Croisette A Κάννες

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο